Постинг
14.01.2025 09:00 -
Остро перо - Българските либерали още не са разбрали, че светът се променя
В последните години наблюдаваме как светът около нас претърпява драматични промени. Тези промени обаче изглежда остават незабелязани или недооценени от българските либерали. Докато те продължават да живеят в миналото, новите консервативни сили набират скорост и предлагат решения, които отразяват реалностите на съвременния свят.
Либерализмът, който някога беше символ на прогрес и свобода, днес е изпаднал в капан на собствената си идеология. Либералите настояват за права и свободи, които вече са постигнати, докато игнорират новите предизвикателства пред обществото. Те продължават да защитават идеи, които все повече губят своята актуалност и значимост.
Едно от най-големите им пропуски е отношението към традиционните ценности и семейството. Либералите подкрепят политики, които насърчават сексуалното образование и правата на ЛГБТ общността, без да осъзнават, че тези теми могат да бъдат вредни за младите поколения. Гей пропагандата, която залива медиите и училищата, създава объркване и дезориентация сред децата и младежите. Тя ги кара да поставят под въпрос своите идентичности и моралните устои на обществото.
Консерваторите, от друга страна, разбират важността на запазването на традиционните ценности. Те виждат опасността от прекомерната либерализация и работят за ограничаване на гей пропагандата. Консервативните политици и общественици предлагат алтернативи, които укрепват семейството и възпитават уважение към традициите и морала.
Тези нови консервативни сили не само че разбират нуждите на обществото, но и предлагат конкретни решения. Те искат да защитят децата ни от вредното влияние на радикалните либерални идеи и да създадат среда, в която традиционните ценности могат да процъфтяват.
Време е българските либерали да се събудят и да осъзнаят, че светът се променя. Ако не го направят, рискуват да останат изолирани и маргинализирани. Новите консервативни движения предлагат надежда и стабилност в един свят, който става все по-несигурен и хаотичен. Нека подкрепим тези сили и заедно изградим бъдеще, което отразява истинските ценности и приоритети на нашето общество.
Новият Консервативен Ред: Тръмп, Мъск, Орбан и Путин В последните години светът наблюдава значителни промени в политическата сцена, които водят до формирането на нов консервативен ред, ръководен от влиятелни фигури като Доналд Тръмп, Илон Мъск, Виктор Орбан и Владимир Путин. Този съюз между лидери с различни националности и идеологии може да се разглежда като нова сила, която предизвиква традиционния световен ред и предлага алтернативни решения на глобалните проблеми. Доналд Тръмп: Връщане към Америка Първа Доналд Тръмп, отново президент на Съединените щати, е известен със своята политика "Америка Първа". Той обещава да възстанови американското величие чрез защита на националните интереси и ограничаване на глобализацията. Въпреки че неговият първи мандат беше изпълнен с противоречия и критики, той успя да мобилизира голяма част от американския народ зад своите идеи. На 20 януари Тръмп отново встъпва в длъжност като президент, което сигнализира за ново начало и възможност за реализиране на неговите амбициозни планове. Илон Мъск: Технологичният Визионер Илон Мъск, основател на компании като Tesla и SpaceX, е символ на технологичния прогрес и иновациите. Неговата визия за бъдещето включва колонизация на Марс, развитие на устойчиви енергийни източници и трансформиране на транспорта. Мъск не само че подкрепя Тръмп, но също така споделя много от неговите консервативни възгледи, особено по отношение на намаляването на държавната намеса в бизнеса и насърчаването на свободния пазар. Виктор Орбан: Национализмът в Европа Виктор Орбан, министър-председателят на Унгария, е един от водещите представители на европейския национализъм. Той активно се противопоставя на миграцията и интеграцията на бежанци, както и на влиянието на Европейския съюз върху националната суверенитет. Орбан е известен със своите твърди позиции срещу мултикултурализма и защитата на християнските ценности. Неговият успех в укрепването на властта си в Унгария служи като пример за други консервативни лидери в Европа. Владимир Путин: Руският Колос Владимир Путин, президентът на Русия, е една от най-влиятелните фигури в международната политика. Неговото управление се характеризира с авторитарен стил и стремеж към възстановяване на руското влияние на световната сцена. Путин използва комбинация от военна мощ, дипломатически умения и икономически лостове, за да утвърди позицията на Русия като ключов играч в глобалната политика. Неговите действия често са в конфликт с тези на западните сили, което води до напрежение и геополитически конфликти. Новият консервативен ред, воден от Тръмп, Мъск, Орбан и Путин, представлява значителна промяна в глобалната политика. Тези лидери предлагат алтернативи на традиционните либерални политики и подчертават значението на националния суверенитет, икономическия растеж и технологичния прогрес. Как ще се развие този нов ред и какви ще бъдат последствията за света остава да видим, но едно е ясно – предстои период на значителни промени и предизвикателства. Едно е сигурно - либерализмът си отива и това е за добро!
Новият Консервативен Ред: Тръмп, Мъск, Орбан и Путин В последните години светът наблюдава значителни промени в политическата сцена, които водят до формирането на нов консервативен ред, ръководен от влиятелни фигури като Доналд Тръмп, Илон Мъск, Виктор Орбан и Владимир Путин. Този съюз между лидери с различни националности и идеологии може да се разглежда като нова сила, която предизвиква традиционния световен ред и предлага алтернативни решения на глобалните проблеми. Доналд Тръмп: Връщане към Америка Първа Доналд Тръмп, отново президент на Съединените щати, е известен със своята политика "Америка Първа". Той обещава да възстанови американското величие чрез защита на националните интереси и ограничаване на глобализацията. Въпреки че неговият първи мандат беше изпълнен с противоречия и критики, той успя да мобилизира голяма част от американския народ зад своите идеи. На 20 януари Тръмп отново встъпва в длъжност като президент, което сигнализира за ново начало и възможност за реализиране на неговите амбициозни планове. Илон Мъск: Технологичният Визионер Илон Мъск, основател на компании като Tesla и SpaceX, е символ на технологичния прогрес и иновациите. Неговата визия за бъдещето включва колонизация на Марс, развитие на устойчиви енергийни източници и трансформиране на транспорта. Мъск не само че подкрепя Тръмп, но също така споделя много от неговите консервативни възгледи, особено по отношение на намаляването на държавната намеса в бизнеса и насърчаването на свободния пазар. Виктор Орбан: Национализмът в Европа Виктор Орбан, министър-председателят на Унгария, е един от водещите представители на европейския национализъм. Той активно се противопоставя на миграцията и интеграцията на бежанци, както и на влиянието на Европейския съюз върху националната суверенитет. Орбан е известен със своите твърди позиции срещу мултикултурализма и защитата на християнските ценности. Неговият успех в укрепването на властта си в Унгария служи като пример за други консервативни лидери в Европа. Владимир Путин: Руският Колос Владимир Путин, президентът на Русия, е една от най-влиятелните фигури в международната политика. Неговото управление се характеризира с авторитарен стил и стремеж към възстановяване на руското влияние на световната сцена. Путин използва комбинация от военна мощ, дипломатически умения и икономически лостове, за да утвърди позицията на Русия като ключов играч в глобалната политика. Неговите действия често са в конфликт с тези на западните сили, което води до напрежение и геополитически конфликти. Новият консервативен ред, воден от Тръмп, Мъск, Орбан и Путин, представлява значителна промяна в глобалната политика. Тези лидери предлагат алтернативи на традиционните либерални политики и подчертават значението на националния суверенитет, икономическия растеж и технологичния прогрес. Как ще се развие този нов ред и какви ще бъдат последствията за света остава да видим, но едно е ясно – предстои период на значителни промени и предизвикателства. Едно е сигурно - либерализмът си отива и това е за добро!
Защо славяните не могат да се обединят ?...
Перхидролените каки начело на НС - радос...
Днес почитаме Света Богородица "Дос...
Перхидролените каки начело на НС - радос...
Днес почитаме Света Богородица "Дос...
Следващ постинг
Предишен постинг
От тъй наречения им "либерализъм" страда преди всичко свободата. Пълен абсурд е, че "либерализъм" - дума, чийто корен е свобода, ограничава словото, задушава изкуството и обезличава хората. Защо да ограничава словото? Преди 89, дето уж е имало цензура нямаше ни една забранена дума. Разбира се - не можеше да си приказваш всичко, но не е имало забранени ДУМИ. Сега, не помня колко пъти заради думата "педераст" са ми ограничавали, блокирали фейсбук-профила или са ми пращали строги ограничения. Сума книги от преди 89 помня, в които думичката е употребена. "Десет малки негърчета" на Агата Кристи е преиздадена под името "Те бяха десет", заради думата негърчета...Защо да задушават изкуството? Ами след като има квоти на персонажите и ги спазват. Ограничаване е. Джендър пропаганда - включително и в училища...и т.н. и т.н. Е, това вече е тоталитаризъм. Лют тоталитаризъм, наречен либерализъм, което е абсурд - пълно насилие над смисъла и насаждане на масова лудост. Разчитам на Путин, Тръмп, Мъск и цял Китай, че да ги стегне. :-)
цитирайИстината е винаги някъде по средата!
Крайният консерватизъм е спирачка за развитието Умереният- поддържа семейните ценности и държавата
Крайният либерализъм, слободията- убива държавата, особено ако е бедна и малка Като нашата! Куцо и сакато хуква навън? Убива и семейството, то е на автопилот?
Умереният либерализъм дава възможности на повече хора за изява!
Според мен , трябва да се подходи аптекарски! Колко от едното и колко от другото в хапчето, за да има полезен ефект!
Крайностите са нежелани и вредни!
Поздравления за постинга!
цитирайКрайният консерватизъм е спирачка за развитието Умереният- поддържа семейните ценности и държавата
Крайният либерализъм, слободията- убива държавата, особено ако е бедна и малка Като нашата! Куцо и сакато хуква навън? Убива и семейството, то е на автопилот?
Умереният либерализъм дава възможности на повече хора за изява!
Според мен , трябва да се подходи аптекарски! Колко от едното и колко от другото в хапчето, за да има полезен ефект!
Крайностите са нежелани и вредни!
Поздравления за постинга!
leonleonovpom2 написа:
Истината е винаги някъде по средата!
Крайният консерватизъм е спирачка за развитието Умереният- поддържа семейните ценности и държавата
Крайният либерализъм, слободията- убива държавата, особено ако е бедна и малка Като нашата! Куцо и сакато хуква навън? Убива и семейството, то е на автопилот?
Умереният либерализъм дава възможности на повече хора за изява!
Според мен , трябва да се подходи аптекарски! Колко от едното и колко от другото в хапчето, за да има полезен ефект!
Крайностите са нежелани и вредни!
Поздравления за постинга!
Крайният консерватизъм е спирачка за развитието Умереният- поддържа семейните ценности и държавата
Крайният либерализъм, слободията- убива държавата, особено ако е бедна и малка Като нашата! Куцо и сакато хуква навън? Убива и семейството, то е на автопилот?
Умереният либерализъм дава възможности на повече хора за изява!
Според мен , трябва да се подходи аптекарски! Колко от едното и колко от другото в хапчето, за да има полезен ефект!
Крайностите са нежелани и вредни!
Поздравления за постинга!
В случай, че либерализмът е истински. Тогава трябва да го има в разумни граници, но не може да иде реч за толкова авторитарен либерализъм. От една страна проповядват "свобода", от друга налагат крайни ограничения. Е, такова животно, ако има ще е всичко друго, не и либерализъм. Това е най-безумния диктат. Поздрави и на теб, и на Пантич.
Не случайно наричам либерализмът розовата либерална чума. Като всяка човеконенавистна идеология идва нейният край. Вярвам, че светът ще се нормализира и мимовци и подобни на тях ще бъдат навряни там където им е мястото - в ъгъла!
Поздрави :)
цитирайПоздрави :)
leonleonovpom2 написа:
Истината е винаги някъде по средата!
Крайният консерватизъм е спирачка за развитието Умереният- поддържа семейните ценности и държавата
Крайният либерализъм, слободията- убива държавата, особено ако е бедна и малка Като нашата! Куцо и сакато хуква навън? Убива и семейството, то е на автопилот?
Умереният либерализъм дава възможности на повече хора за изява!
Според мен , трябва да се подходи аптекарски! Колко от едното и колко от другото в хапчето, за да има полезен ефект!
Крайностите са нежелани и вредни!
Поздравления за постинга!
Крайният консерватизъм е спирачка за развитието Умереният- поддържа семейните ценности и държавата
Крайният либерализъм, слободията- убива държавата, особено ако е бедна и малка Като нашата! Куцо и сакато хуква навън? Убива и семейството, то е на автопилот?
Умереният либерализъм дава възможности на повече хора за изява!
Според мен , трябва да се подходи аптекарски! Колко от едното и колко от другото в хапчето, за да има полезен ефект!
Крайностите са нежелани и вредни!
Поздравления за постинга!
Разбира се! Махалото не бива да отива в друга крайност. Под крайност разбирам фашизъм. Въпреки че крайният консерватизъм и национализъм в Украйна - в лицето на азовци бяха на пиадестал от крайните либерали. Много е сложно всичко, но един нормален консервативен баланс ще дойде добре.
Благодаря за включването Иване и дерзай! :)
имат вазелин в главата, а не мозък.
цитирайiw69 написа:
имат вазелин в главата, а не мозък.
И бръмбари с обратна сексуална ориентация! :D
Засега съм му фен. Той скоро беше в Москва, нали? Ха дано дръпнат 4х4 тия мулета!
цитирайicansing написа:
Засега съм му фен. Той скоро беше в Москва, нали? Ха дано дръпнат 4х4 тия мулета!
И аз така! Гласуваме му доверие пък да видим. Иначе на Марк Зукърбърг му нямам доверие. Утре може пак да обърне палачинката, но сега е добре че сваля цензурата и гей пропагандата. Вече ще може свободно да пишем и изричаме една проста истина- Хомосексуализмът е психично заболяване!
Идеологиите са временни, най-вече крайните...
цитирайmt46 написа:
Идеологиите са временни, най-вече крайните...
По скоро властващите идеологии. Иначе винаги има и ще има всякакви идеологии Марине :)
Либерали?
Кучета ги яли!
цитирайКучета ги яли!
kvg55 написа:
Либерали?
Кучета ги яли!
Кучета ги яли!
Гиди либерали
мръсни педали :)
За тях съм обществен враг №!. Поздравете ме с честитка!
И ето ново за Хамсията: https://icansing.blog/lifestyle/2025/01/21/.1936942
цитирайИ ето ново за Хамсията: https://icansing.blog/lifestyle/2025/01/21/.1936942
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене
За този блог

Гласове: 39790
Блогрол
1. Спадър-Мен игра
2. Стикмен игра
3. Grand-action-simulator
4. gta sa skin
5. Zombie Trailer Park
6. Fighter legends duo
7. Не се сърди човече
8. Тенис
9. Въздушен контрол
10. Стрелба
11. Война на нациите
12. Защита Toy
13. Футбол - Шампионска лига
14. Комбайн
15. Super Bike the Champion
16. Karate Fighter
17. Tiger Simulator 3D
18. Снегорин
19. conQUIZtador
20. Машинист на Московско метро 1
21. Машинист метро
22. Летище
23. Idle Lumber Inc
24. Prison Punch
25. Clash of Tanks
2. Стикмен игра
3. Grand-action-simulator
4. gta sa skin
5. Zombie Trailer Park
6. Fighter legends duo
7. Не се сърди човече
8. Тенис
9. Въздушен контрол
10. Стрелба
11. Война на нациите
12. Защита Toy
13. Футбол - Шампионска лига
14. Комбайн
15. Super Bike the Champion
16. Karate Fighter
17. Tiger Simulator 3D
18. Снегорин
19. conQUIZtador
20. Машинист на Московско метро 1
21. Машинист метро
22. Летище
23. Idle Lumber Inc
24. Prison Punch
25. Clash of Tanks
